The afternoon session is a hands-on interactive workshop focusing on strategies for career development. Selection of 100 candidates for the afternoon session is based on the write-up submitted on the registration form.
Selected Participants for Session 2
Aalaap Anand Naigaonkar |
Abhijit Mondal |
Abhishek Mahajan |
Ajoy Maji |
Alifiya Z Saifee |
Amal Mathew |
Ambuja Navalkar |
Ameya N Parkar |
AmitavaChandra |
Amitkumar Jitendrakumar Shah |
Amruta Vasudevan |
Ankita Patil |
Ankita Rathore |
Aparna Prasad |
Arpan Dey |
Asmita Sarkar |
Badal Singh Chauhan |
Balaganesh Janakiraman |
Bhakti Ramesh |
Bijal Amlani |
Charu Seth |
Chhaminder Kaur |
Debalina Datta |
Divya Chakote |
Gayathri S |
Ginni khurana |
Harisree Krishnamoorthy |
Kanchana Ayyar |
Keertana Venkatesh |
Khurshid Ahmad |
Kirti Gupta |
Komal Patel |
Komal Raina |
Kummari Raghupathi |
Lisha Awasthi |
Madhuri Srinivasan |
Mariyam Raoof Khan |
Mona Gupta |
Murali K |
Nandini B C |
Nandini Kasarpalkar |
Narayan Behera |
Nidhi |
Nikita Mundhara |
Omkar Sudhir Mhatre |
Parichita Saha |
Piyal Taru Das Gupta |
Prateek Arora |
Prateek Bhardwaj |
Praveen Kant |
Preeti Pandey |
Priya Dutta |
Priya Yadav |
Priyanka Pandit |
Purna Gadre |
Raghu Krishna Moorthy |
Raj Kumari Sharma |
Rajesh Yadav |
Rambhadur Subedi |
Rani Vyas |
Rashmi Puja |
Rasiya Sultana |
Rinku Pramanick |
Ruby Singh |
Ruchika Bhujbalrao |
Rujuta Vaidya |
Rupa Gajengi |
Rupali Haribhau Shinde |
Saishree iyer |
Saket Rajput |
Sameer Kulkarni |
Samidha Kulkarni |
Sarika Tilwani |
Sayani Das |
Sharmila Biswas |
Shirley Bharatkumar Dixit |
Shivali Dongre |
Shweta Vasaya |
Sneha Dikshit |
Sneha Hegde |
Sravanthi Nadiminti |
Sravanti Kasarlawar |
Sreya Das |
Sri Padma Priya Boyanapalli |
Suchibrata Borah |
Sudeepa Nandi |
Sujeet Kumar |
Swapnil sharad kadam |
Swati Chitrangi |
Tathagata Nandi |
Tejas Yuvaraj Suryawanshi |
Toshali Banerjee |
Tuli Pramanik |
Tushna Kapoor |
Unnati Ashar |
Vaishnavi Gollanapalli |
Vidur Sabharwal |
Viola Caroline D'mello |
Vishakha Tambe |
Yukti Arora |
|